TÖÖ, MIS TOIDAB

Tule tööle AB Gruppi, et olla see, kes toob toidu lauale mitte ainult endale, vaid tervele Eestile.

Tutvu lähemalt

Sündinud 1955

Just siis asutati AB Grupi kuulsaim ettevõte Tallinna Toiduveod.

Tutvu lähemalt

AITAME SUL OLLA PARIM

Ole meie klient või töötaja, AB Grupp loob võimalused, et saaksid olla oma tegevuses parim.

Tutvu lähemalt

Meiega veab

AB Grupp on Eesti üks suurimaid vedajaid, kes tagab alati kiire ja paindliku transpordi.

Tutvu lähemalt

Ettevõttest

AB Grupi eelkäija, Tallinna Toiduveod asutati 1955 aastal. See oli hämar aeg, kus autod olid puust, mehed olid rauast ja nii mõnelgi talvehommikutel tuli mootoreid leige veega soojendada, et see vähenegi, mis poodides saada oli, lõpuks ka lettidele jõuaks. Kui midagi sellest ajast tänaseni meie DNA-s säilinud on, siis on see AB Grupi meeskonna suhtumine töösse - olgu mis on, aga masinad peavad olema korras ja kaup peab kohale jõudma.

 Tänasel päeval lähtume AB Grupi juhtimises ja töökorralduses püsiväärtustest, mis peavad vastu ka muutlikele aegadele.

 

Meie väärtused

USALDUS

Meid saab usaldada. Peame kinni oma lubadusest. Oleme ka ise usaldavad oma ettevõtte partnerite ja töötajate suhtes.

ABISTAV HOIAK

Oleme abivalmid teiste suhtes, sest vaid nii saame eeldada, et hätta sattudes aidatakse ka meid. Nii saame olla valmis ootamatusteks, mis logistika valdkonnas vahel ette võivad tulla. Väärtustame meeskonnatööd, harmooniat ja ühtsust meie töösuhetes. Me teeme oma tööd kolleegide ja klientidega koostöös, sihikindlalt ja tulusalt.

KLIENDIKESKSUS

Pakume meie klientidele asjatundlikku, viisakat ja efektiivset klienditeenindust. Me püüdleme oma töös pideva õppimise ja positiivse töösse suhtumise kaudu järjekindlalt paremuse poole. Mõistame, et tänu meie äri seisab meie klientide usaldusel ning tänu meie kliendibaasile on Eesti inimeste toidulaud kõige esmavajalikuga kaetud.

TÄPSUS

Proovime alati olla kohal õigel ajal või isegi pisut varem.Oleme enda võetud kohustustes, töödes ja klientide teenindamisel täpsed.

AUSUS

Räägime avatult ja ausalt. Me oleme õiglased ja ausad kõigis meie äritehingutes ja suhetes. Käitume oma kohustustes ja töödes samuti ausalt, vastutustundlikult ja moraalselt.

RESPEKT

Mõistame, et ilma meie inimesteta poleks meie ettevõtet.Austame iga inimese tundeid ja hindame tema väärikust ja enesest lugupidamist, tema aega ja vaeva ning tema vajadusi tasakaalustada töö- ja pereelu.

INNOVATSIOON

Me rakendame parimaid tehnoloogiaid, praktikaid ja tavasid, et jääda asjakohaseks, tõhusaks ja konkurentsivõimeliseks. Oleme aktiivsed, uuendusmeelsed ja avatud.

KESKKONNATEADLIKKUS

Oleme kasutusele võtnud Eesti esimese elektriveoki. Püüame edendada ja tagada keskkonnasõbralikke tegevusi autotranspordis ning kasutada ettevõtte ressursse mõistlikult ja säästlikult.

KOGUKONDLIKKUS

Meie juures leiavad asjalikku tegevust ka meie töötajate ja klientide lapsed. Oleme aktiivsed autotranspordi kogukonna liikmed, jagades ühiskonnaga infot autotranspordist ja arengutest sektoris ning luues autotranspordi valdkonnas võimalusi järelkasvule.

Küsi parimat pakkumist!