TÖÖ, MIS TOIDAB

Tule tööle AB Gruppi, et olla see, kes toob toidu lauale mitte ainult endale, vaid tervele Eestile.

Tutvu lähemalt

Sündinud 1955

Just siis asutati AB Grupi kuulsaim ettevõte Tallinna Toiduveod.

Tutvu lähemalt

AITAME SUL OLLA PARIM

Ole meie klient või töötaja, AB Grupp loob võimalused, et saaksid olla oma tegevuses parim.

Tutvu lähemalt

Meiega veab

AB Grupp on Eesti üks suurimaid vedajaid, kes tagab alati kiire ja paindliku transpordi.

Tutvu lähemalt

AB GRUPP TEEB TEIL PARIM OLEMISE LIHTSAKS

Teame, et toidukaupade turvaline teekond vajab tipptasemel tarkust ja tehnikat. Oleme üks vanimaid ja suurimaid Eestis sündinud transpordiettevõtteid, kelle ajalugu algab juba 1955. aastal, mil nägi ilmavalgust meie grupi vanim ettevõte Tallinna Toiduveod.

Tänaseks on meist saanud 200 auto ja 130 haagisega kontsern, kes viib igapäevaselt nii toidu- kui tarbekaupu Skandinaaviamaadest kuni Kesk-Euroopani. Meie meeskonnas on 230 autojuhti, tehnikut ja logistikaspetsialisti. Tähed AB meie nimes, mis kunagi märkisid lihtsalt autobaasi, tähendavad nüüd meie klientide jaoks ooptimaalseimat teekond misiganes kahe maismaapunkti vahel, kus nende väärtuslikud kaubad liiguvad.

 

KOGEMUS TOIDUST JA TARBEKAUPADEST KUNI MILITAARTEHNIKANI

 Loomulikult ei sõida me ainult Euroopas vaid katame ka kõik teie Eesti-sisesed veovajadused. Ladustamine, transport ja ekspedeerimine nii tootjatele kui hulgimüüjatele on meie igapäevatöö.

AB Grupi veojõud teevad Eestis üle 2000 kliendikülastuse päevas. Meid usaldavate klientide nimekirja kuuluvad väärikad kaubamärgid nagu Coca-Cola, A Le Coq, Coop, DHL, DPD, Saku, Eesti Pagar ja paljud teised. Oleme ka see ettevõte, kes sulgeb öösiti maanteid, kui on vaja transportida ohtlikke veoseid või läbi Euroopa liiguvad oma sihtkohta NATO hävituslennukite mootorid. See kõik väärib mainimist kuna maanteeveod olnud alati meie au ja uhkus.

 Ning klientide ja koostööpartnerite rahulolu on iga meie sõidu eesmärk. Kogemus, kuidas jõuda kaubaga sihtkohta kiirelt, turvaliselt ja kuluefektiivselt ongi väärtus, mida oma klientidele pakume.

 

KVALITEETNE MASINAPARK JA 24/7 VALMISOLEK ÜLE EESTI

 Masinad, millega kaupu veame, on alati korras. Oleme investeerinud töökotta, kus teostame koos oma ala parimate spetsialistidega nii hooldus kui remonttöid, et saaksime tagada kõigi veoste turvalise sihtkohta jõudmise. Oleme ka Esimene ettevõte Eestis, kelle masinapargis on täiselektriline furgoon.

 Üks on kindel. Meie veokipargi kandejõud ja kubatuur ei jäta kedagi hätta. Saame kinnitada, et hajutatus üle Eesti muudab meid operatiivseks ning paindlikuks ka järsult kasvavate mahtude korral. Meie terminalid katavad terve mandri-Eesti, asudes nii Tallinnas, Tartus, Viljandis, Pärnus, Rakveres kui Valgas. Ööpäevaringselt on tagatud ka varuautode valmisolek, et ootamatustega sujuvalt toime tulla.

 Kokkuvõtteks võime lubada, et meie juures on hea töötada ning meie klient on olla lihtne ja kuluefektiivne. Oleme kauaaegne Eesti transpordifirma, kes pingutab iga päev, et meie meeskond saaks olla parim oma töös ja meie kliendid saaksid olla parimad oma äris.

 Et meiega lähemalt tuttavaks saada, võta meiega julgelt ühendust

Küsi parimat pakkumist!

Suunad ja piirkonnad

Lääne-Euroopa Saksamaa, Belgia, Luxemburg, Holland
Lõuna-Euroopa Prantsusmaa, Hispaania, Itaalia
Skandinaavia Soome, Norra, Rootsi
Muu maailm Venemaa, Ukraina, Valgevene