Anno 2015

Parhaat kuljetus ja logistiikkaratkaisut meiltä

Lue eteenpäin

Kaikki asiakaan hyväksi

Meidän kuljetusalan asiantuntijat Teidän käytössä

Lue eteenpäin

KULJETUKSET EUROOPPAAN, SKANDINAVIAAN JA VENÄJÄLLE

AB Logistika Grupp OÜ on Viron vanhimman kuljetusyhtiön AS TALLINNA TOIDUVEOD ( perustettu 1955 ) ja kuljetusyhtiö Harju AB-sta yhdistetyn kansainvälisen kuljetuksen hoitava yhtiö/yksikkö.  
Tarjomamme Teille parasta palvelua logistikkaalan asjantuntijoista koostuvan miehistön ja meidän käytössä olevan yli 200 kuljetusyksikön kaluston vahvuudella.
Pitkäaikaisella kokemuksella, huolella ja asiantuntemuksella jokaisen asiakkaan kohdalla tehdään yhdessä tietä tulevaisuudeen - Teidän AB LOGISTIKA GRUPP

Kristel Hani

Länsi-Eurooppa, Eesti

Mobile +372 5304 4110
Phone +372 611 9192
kristel@abgrupp.ee

Triin Niit

Länsi-Eurooppa

Mobile +372 5304 4113
Phone +372 611 9194
triin@abgrupp.ee

Maiki Virt

Keski ja Itä-Eurooppa

Mobile +372 5866 6406
Phone +372 611 9195
maiki@abgrupp.ee

Liis Ambos

Länsi-Eurooppa

Mob +372 507 9314
liis@abgrupp.ee

Moonika Priisalm

Myyntipäällikkö, Eurooppa

Mobile +372 527 6701
Phone +372 611 9196
moonika@abgrupp.ee

 

Taavi Linaste

Skandinavia

Mobile +372 50 25 538

Phone +372 611 9193

taavi@abgrupp.ee

Kysy parasta tarjousta

Toimintaalue

Länsi-Eurooppa Saksa, Belgia, Luksemburg, Hollanti
Länsi-Eurooppa Ranska, Espania, Italia
Skandinavia Suomi, Norja, Ruotsi